Reperi kosovar MC Kresha, i cili është konkurrent në shoun real “VIP Shpija 2”, e ka ofenduar kolegun e tij, këngëtarin Blero.

Sipas burimeve të Telegrafit, Kresha nuk ka thënë fjalë të mira Bleron, pasi sipas reperit, Blero nuk është një person i mirë dhe është një këngëtar që i ka këngët e vjedhura.

Përveç kësaj, Mc Kresha këngëtares nga Shqipëria, Zajmina Vasjari, ia ka vënë nofkën ‘Pllastikë’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here