Çifti më i ri i estradës shqiptare Mc Kresha dhe Rozana Radi, duket se e kanë marrë seriozisht lidhjen e tyre.

Flitet se reperi, këngën me titull “T’thirri n’telefon” ia ka kushtuar të dashurës, Rozanës, ndërsa kënga gjendet në albumin më të ri që sapo ka dalë në treg në bashkëpunim me Lyrical Son, raporton “Kosova Sot”.

Përveç kësaj thuhet se çifti ka nisur xhirimet e klipit të këngës që e kënduan së bashku në “Kënga Magjike”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here