MC Kresha në lidhje me Rozana Radin?Reperi kosovar MC Kresha mund të mos njihet për aferat e tij të dashurisë, mirëpo siç raportojnë mediat shqiptare, ai është i përfshirë në një aferë me seks simbolin Rozana Radi.

Panorama shkruan se MC Kresha e ka shoqëruar Rozyn në ‘back’ vokal të këngës “Kiss me Rozy” dhe kjo beson suplementi nuk është e rastësishme.

Më tej burimet e tabloidit shqiptar thonë se në natën e 29 gushtit në Himarë, në diskotekën Oasis, Kresha dhe Rozy kishin dalë pas performancave të tyre nga ky ‘club’ me nga një birrë në dorë, ku para shumë njerëzve filluan të shkëmbenin puthje dhe përkëdhelje.

Madje mendohet se situata ka eskaluar me të dy që janë zhveshur, duke vënë në siklet të pranishmit të cilët thonë se ajo skenë iu ngjasoi filmave pornografikë.

MC Kresha është një prej reperëve më të njohur shqiptar, që së fundmi ka lansuar super albumin “P.I.N.T”. Rozana Radi nuk është shquar për karrierën e saj muzikore, por më shumë për kryetitujt e gazetave kur u shfaq ‘topless’ duke treguar gjinjtë e saj të mëdhenj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here