Mc Kresha: Lorik Cana, Sami Frashëri i futbollitMc Kresha ka shkruar një mezah të bukur para ndeshjes së Kombëtares Shqiptare me Serbinë.Reperi kosovar Mc Kresha postuar si fotografi profilin Instagramit të kapitenit të kombëtares shqiptare dhe ai ka shkruar disa fjalë të mëdha për të.

Kresha e ka titulluar Canën ‘rilindas të futbollit shqiptar’ pasi beson se ai dhe lidershipi i tij do ta dërgojnë Shqipërinë në Euro 2016, transmeton lajmi.net.

Ai madje e ka titulluar kapitenin si ‘Sami Frashëri i futbollit’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here