Mc Kresha i vetmuar në errësirëReperi i njohur Mc Kresha ka kohë që nuk e kemi parë në ekran me ndonjë projekt të ri.Por pavarësisht kësaj adhuruesit e tij Kreshën mund ta shohin shumë shpesh në rrjetet sociale, pasi që ai është shumë aktiv.

Së fundmi Kresha ka postuar një fotografi në Instagram ku gjendet në errësirë i vetëm dhe pranë vetës ka një kitare.

Ndoshta me këtë reperi ka dashur të na bëjë me dije se shumë shpejt mund të shohim diçka të re.

Mc Kresha i vetmuar në errësirë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here