MC Kresha e realizon me klip këngën “Business”MC Kresha e ka sjellë me videoklip këngën “Business” që e ka realizuar në bashkëpunim me Lav’da.

Autor është Kreshniku së bashku me Lyrical Son, teksa kompozimi është bërë nga Press Play.

Kënga është pjesë e albumit “Rapsodët n’Rap t’Sotit” dhe tash është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Videoja muzikore është realizuar nga produksioni Pinkmoon. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here