Kanë folur më në fund vetë dhe e kanë bërë publike lidhjen. Në emisionin E Diela Shqiptare në TV Klan, reperi kosovar MC Kresha dhe këngëtarja nga Shqipëria Rozana Radi e kanë pranuar se janë në një lidhje…dhe se rrjedhimisht flenë bashkë.

I nxitur nga publiku dhe Gjebrea, Kresha e ka puthur Rozanën…në ballë! Duke komentuar edhe këngën Kresha e Rozi kanë thënë se ata ia kanë hapur rrugën e zemrës së njëri-tjetrit.

Kresha gjithashtu në emision i k abërë një dhuratë Rozanës, të njohur për skandale në Shqipëri, sidomos pas publikimit të fotove nudo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here