MC Kresha dhe Lyrical Son së bashku me DJ Drit’On kanë pësuar një aksident automobilistik, raporton portali Qendra.info

Dy reperët ktheheshin nga Ulqini ku ishin për disa koncerte, dhe gjatë rrugës kanë pësuar një aksident të lehtë.

Mësohet se asnjëri nga ta nuk ishte duke vozitur në momentin e aksidentit, por një shoqërues i tyre. Megjithatë të gjithë udhëtarët e gjendur në automjet janë jashtë rrezikut për jetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here