Arta Bajrami i është kthyer skenës muzikore me një projekt të ri, pas një pauze të gjatë për shkak të lindjes dhe angazhimit të saj në familje, tashmë si nënë e dy fëmijëve.

“Asaj” titullohet kënga e saj më e re, të cilën e ka sjelle në bashkëpunim me reperin MC Kresha.

Në një prononcim për Telegrafin, këngëtarja i kishte treguar detajet e këtij bashkëpunimi shumë interesant.

“Kënga është punuar në studion e Don Arbas, ndërsa tekstin e kemi shkruar së bashku të dy, secilin pjesën e tij”, ka thënë Arta.

Videoklipi është realizuar nga produksioni Imagine Films.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here