Mc CartneyNje foto e pabotuar me pare e ish pjestarit te Beatles, Paul Mc Cartney ne shkollen fillore, do te dale ne ankand ne Liverpul me 29 gusht sebashku me 315 objekte bitellsiane.

Asokohe vogelushi Paul u be protagonist i nje fotografie rastesisht nga fotografi i shkolles Josef Williams teksa lexonte nje reviste per femije ne vitin 1952.

Fotografia eshte zbuluar vetem nje vit me pare kur nje grua e solli ne dyqanin Beatles, vend ku organizohen ankande me sendet dhe fotot e grupit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here