Mbulohet Violeta Kukaj Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Violeta Kukaj këto ditë ishte bërë pjesë e mediave rozë, jo përshkak të ndonjë projekti.

Mungesa e saj në skenë kohëve të fundit dhe disa pamje ku këngëtarja shfaqet me mbulesë kanë bërë që të aludohet se Violeta i është përkushtuar fesë dhe ka lënë këndimin, transmeton Telegrafi.

Por, kjo del të mos jetë e vërtetë. Violeta Kukaj nuk ka bërë ndonjë ndryshim në jetën e saj, ndërsa fotografitë janë nga paraqitjet e mëhershme skenike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here