Lionel Messi dhe guraja e tij, Antonella, vërtet po shijojnë momente të lumtura familjare.

Ata tashmë kanë dy fëmijë dhe nuk hezitojnë të tregojnë në rrjetet sociale se janë të lumtur.Çifti së fundmi vendosi që të çojë në një nivel tjetër dashurinë e tyre.

Në krahërorin e tyre mund të shihet tash e tutje një tatuazh i cili është përshtatur dhe është i përbashkët.

1

Teksa Messi, i cili njihet si një prej më të mirëve në historinë e futbollit, ka bërë tatuazh kurorën e mbretit, është gruaja e tij Antonella që e ka bërë tatuazh kurorën e mbretëreshës, shkruan Telegrafi.

Messi është adhurues i madh i tatutazheve në vitet e fundit, teksa ai ka bindur edhe bashkëshorten që tash të ndajë të njëjtin pasion me të.

Messi dhe Antonella Roccuzzo janë bashkë nga viti 2008 dhe kanë dy djem, Thiagon dhe Mateon. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here