Mbretëresha dhe Dukesha me paraqitje të përbashkëtDukesha e Kembrixhit dhe mbretëresha rrallë herë bëjnë paraqitje të përbashkëta në publik.

Megjithatë, dyshja në fjalë të shoqëruar nga Princi William dhe Princesha Eugenie janë bashkuar për të festuar raportet e ngushta të Britanisë me Indinë.

Se si u duken ato gjatë kësaj ceremonie, mund ta shihni në fotografitë e mëposhtme./Indeksonline/

Mbretëresha dhe Dukesha me paraqitje të përbashkët

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here