Mbrëmja e djeshme për Labin dhe Qëndresën është shumë e veçantë.

Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij, Qëndresa Bajrami dje kishin një arsye më shumë për të festuar.

Bashkëshortja e moderatorit sot feston ditëlindjen, ndërsa dyshja po darkojnë bashkë në një natë romantike.

Image

FOTO GALERI

Ishte Labi ai i cili publikoi një video, në të cilën shfaq gruan, ndërsa mbishkrimi që i ka lënë videos është “Urime ditëlindjen”.

Për ndryshe, Labi dhe Qëndresa janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Rroa.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here