Janë të famshme përtej kufijve shqiptarë.

Xhesika Berberi, Afërdita Dreshaj dhe Tika Camaj janë bërë bashkë përkundër angazhimeve që kanë, për ta shtuar edhe më shumë shoqërinë mes tyre, shkruan lajmi.net

Ato në rrjetet sociale kanë hedhur një fotografi ku shihen mjaft të bukura e me plot stil.

E duke qenë se Tika ishte pothuajse duke bërë “squad”, asaj i janë vënë në pah të pasmet që në këtë pozitë duken mjaft bombastike.

Kujtojmë që një festë të “çmendur” modelet e kanë bërë edhe në natën e beqarisë që e ka pasur Afërdita.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here