Këngëtarja Enca Haxhia është një nga vajzat shqiptare që zgjon vëmendje me gjithçka bën.

Këtë herë ajo ka guxuar me një foto nudo nga vaska e saj. Krahas fotos së publikuar Enca ka shkruar se ndjehet romantike dhe pse jo dhe pak dembele. Për këtë vajzë me sa duket të gjitha ditët e javës janë e dielë./ Gazeta Express/ 1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here