Maura Higgins ka treguar trupin e saj seksi me bikine derisa është rikthyer në shtëpi pas pushimeve në Kretë

Bukuroshja pati disa pushime të nxehta në Greqi.

Por, sot ajo është rikthyer në shtëpi por nuk ka harruar pëe të postuar disa foto që ka bërë nga pushimet e saj.

Ylli i Love Oslande (29) duket bukur dhe seksi derisa bën poza para telefonit të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here