Maturantja me fustan të punuar nga balonatMaturantja Lona Ahmeti nga Kamenica për dallim prej maturanteve tjera, ka zgjedhur që fustani i saj për mbrëmjen e maturës të jetë jo i zakonshëm. Ajo ka vendosur që ta punoj një fustan prej balonave.

18 vjeçarja tregon se reagimet e njerëzve kanë qenë prej më të ndryshmëve, por shumica e kanë pëlqyer idenë e saj.
” Njerëzit e priten çuditshëm fustanin, për shkak se nuk kishin parë kurrë një fustan te tillë, por me gjithë atë shumica janë pajtuar me idenë time dhe u ka pëlqyer” shprehet Lona, shkruan EP, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotografitë se si është dukur kjo maturante në mënyrë unike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here