Aktori joshës, Matthew McConaughey në fund ka vendosur të martohet me   me të cilën tashmë ka dy fëmijë.

McConaughey i ka propozuar që të martohen në ditën e Krishtlindjeve të dashurës së tij dhe kështu ai i organizoi një surprizë.

Çifti janë në lidhje që nga viti 2006 dhe kanë dy fëmijë, djalin tre-vjeçar Levit dhe vajzën një-vjeçare, Vid.

Është interesante se Matthew këtë lajm vetë e ndarë me adhuruesit e tij në Twitter “Unë tani sa po i kërkova të martohet me mua Camilles, Krishtlindje të lumtura për të gjithë,” shkroi aktori.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here