Masakra e Hardhome në serialin “Game of Thrones”Seriali “Game of Thrones” çdo ditë e më shumë po e rrit shikueshmërinë, falë emocioneve që dhuron në çdo episod.Ndërsa episodi i fundit i transmetuar, “Hardhome”, është cilësuar si një nga më të shikuarit ndonjëherë për këtë seria, transmeton koha.net.

Padyshim se skena që ka tërhequr vëmendjen më të madhe dhe që është cilësuar si nga më të mirat në gjithë serinë është “Masakra e Hardhome”, për të cilën është dashur punë dhe angazhim i jashtëzakonshëm nga stafi realizues i serisë.

Për të vërtetuar punën e madhe për realizimin e episodit, HBO ka publikuar prapaskenat kësaj skene për të gjithë fansat e serialit./koha/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here