Martohet vajza e Donald TrumpVajza e miliarderit Donald Trump, Ivanka Trump, do të martohet të dielën në Bedminster të New Jerseyt.

Ivanka do t’i shkëmbejë betimet me publicistin Jared Kushner,i biri i Seryl Kushner dhe Charles B ndërsa ndër mysafirët e pranishëm në ceremoninë private do të jenë anëtarët e familjes dhe miq të ngushtë të çiftit.

Nusja, 27 vjece , do të vazhdojnë të përdor mbemrin e saj profesionale.Ajo punon në Nju Jork si zëvendëspresident ekzekutiv në kompani e babait të saj.

Mësohet se nusja do të vishet me fustanin Vera Wang, të inspiruar nga aktorja e ndjerë Grace Kelly.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here