Martohet më në fund Jona Kalemaj Ish banorja e Big Brother 7, Jona Kalemaj ka vendosur që pas lindjes së fëmijës së parë me të dashurin të vishet edhe me fustan të bardhë.

Ka qenë vetë Jona, e cila ka shpërndarë disa foto në profilet e saj në rrjetet sociale, ku e veshur si nuse ka marrë edhe urime të shumta.

Jona ka qenë finaliste në spektaklin Big Brother si dhe është e ëma e një vajze të vogël.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here