Pop-këngëtarja britanike, Lily Allen, është martuar dje me Sam Cooperin, ndërsa burri i saj ka njoftuar lajmin e mirë se tashmë presin një fëmijë.

Këngëtarja dhe dizajnerja e modës, Allen, u martua dje në kështjellën Cranham në Gloucestershire, transmetojnë mediet britanike.

Allen në nëntor të vitit të kaluar në muajin e gjashtë të shtatzënisë humbi një fëmijë. Para kësaj, ka pasur edhe një abort spontan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here