Supermodelja e cila ka mbajtur të fshehta planet për martesë për shumë vite, Kate Moss, përfundimisht ka vendosur që t’u japë fund spekulimeve duke u martuar me të dashurin e kahmotshëm Jamie Hince.

Ceremonia u mbajt në Gloucestershire të Anglisë gjatë të premtës, ndërsa fotografitë martesore i bëri i famshmi Mario Testino.

Moss dhe Hince ishin takuar në vitin 2007, ndërsa janë lidhur vetëm në shkurt të këtij viti, kurse kjo martesë është e para për të dy.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here