Është martuar në moshën 85 vjecare, Dukesha e Albës , Cayetana Fitz-James Stuart y Silva. Ajo për martesën me Alfonzo Diez, 61 vjec hoqi dorë nga cdo pasuri që ajo kishte.

Ditën e djeshme dukesha pas ceremosë brenda në pallatin Las Duenas në Sevilia, ka dalë dhe ka përshendetur turmën të cilët e prisnin përjsdhta me orë të tëra. Më vonë ka bërë hedhjen e buqetës së luleve dhe një kërcim ekskluzivisht për fansat e saj.

Dhe e shoqëruar nga bashkëshorti i saj i ri janë larguar tek dreka lukzoze që i priste. Në cenemoni nuk ishin të pranishëm dy fëmijët saj Jacobo dhe Eugenia.
/BalkanWeb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here