Mbrëmë janë martuar në një ceremoni private në New York dizajneri Marc Jacobs, dhe modeli Charly Defrancesco.

Pasi i thanë njëri-tjetrit po çifti i famshëm shkuan së bashku me të ftuarit të festojnë martesën e tyre në lokalin “Grill Room”.

Jacobs dhe Defrancesco janë fejuar në prill të vitit 2018, një nga të ftuarat në këtë martesë ishte edhe Rita Ora.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here