Martohet Dilara e “Fate të Kryqëzuara” Aktorja e njohur në rolin e Dilaras tek seriali ‘Fate të kryqëzuara dhe shqiptari kanë kurorëzuar dashurinë e tyre mbrëmë në një ceremoni madhështore zhvilluar në ambient të hapur.

Të pranishëm kanë qenë edhe aktorë shqiptar, përfshirë aktorin nga Maqedonia, Luran Ahmetin.

Ndryshe, shqiptari që i vodhi zemrën turkes, Ertan Shabani, është poashtu aktor qё vepron midis Shkupit dhe Turqisё dhe dy vitet e fundit ёshtё shpёrngulur nё Stamboll.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here