Martohet Christina Milian Christina Milian dhe producenti muzikor The-Dream kanë lidhur kurorë të premten në Las Vegas.

Këngëtarja 27-vjeçare dhe ylli i muzikës rep, u martuan në një ceremoni në Vegas në mes të natës së të premtes, me Christina që kishte veshur një fustan të marrë me qira në vlerën e 200 dollarëve dhe The-Dream që veshte një komplet të dhuruar 100 dollarësh.

Asnjë detaj nuk është dhënë në lidhje me ceremoninë.Dyshja zbuluan që në muajin korrik se do të martoheshin.

Kjo është martesa e dytë për The-Dream, i cili ka një vajzë katërvjeçare, Navy Talia, dhe dy djem binjakë me ish-gruan Nivea.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here