Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Blerand Stavileci dhe Vitore Metaj e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre.

Sipas burimeve të Kosovapress-it qifti nuk ka dashur që ceremoninë martesore ta bëjë me shumë zhurmë.

Mësohet se Stavileci dhe Metaj në ceremoninë e martesës së tyre e kanë mbajtur qysh para dy dite dhe të ftuar kanë qenë vetëm familjarët e qiftit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here