Martohet Big Basta me Vesa LumënDy nga emrat e njohur të muzikës në Shqipëri dhe Kosovë, Big Basta dhe Vesa Luma kanë lidhur kurorë në një ceremoni të organizuar në Kalanë e Lëkurësit.

Unazat e çiftit kanë zbritur me dron në ceremoni.Celebrimin e kreu vetë kryebashkiakja e Sarandës, Floriana Koka.

“Është një ftesë që më surprizon dhe më gëzon shumë,” tha ajo.

Martohet Big Basta me Vesa Lumën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here