Ricky Martin ka prezantuar familjen e tij në një intervistë për revistën “Vanity Fair”.
Këngëtari, i cili ka pranuar prej kohësh homoseksualitetin e tij, ka treguar jetën me të dashurin Carlos dhe dy djemtë e tyre, Matteo e Valentino, të lindur nga një “mitër me qira”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here