Martesa e Julia Roberts dhe Danny Moder është në rrezik Martesa e Julia Roberts dhe Danny Moder raportohet të jetë në rrezik për shkak të Owen Wilson.

Sipas thashethemeve që kanë pushtuar mediat rozë, aktorja e famshme ka tradhtuar bashkëshortin e saj me aktorin, me të cilin është duke luajtur në filmin e saj më të ri, “Wonder”.

Julia Roberts dhe Owen Wilson në xhirimet e filmit “Wonder”.

“Pas thashethemeve të vazhdueshme që martesa e saj është në rrezik, Roberts ka nisur të afrohet tepër me aktorin të cilin për vite me radhë e ka pëlqyer”.

“Martesa e yllit me Danny Moder, e cila dy vitet e fundit përflitet se është e mbushur me mosmarrëveshje, duket se është drejt divorcit”, shkruan revista Star, transmeton TCH.

Martesa e Julia Roberts dhe Danny Moder është në rrezik

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here