Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie ndodhet ende në gjendje kritike.Pasi Angie zbuloi se partneri i saj ishte takuar me ish-gruan Jennifer Aniston, u nxeh shumë.

Tani duket se Brad po përpiqet që të riparojë marrëdhënien me Jolie, dhe për këtë ka kërkuar ndihmën e një guru, për të shpëtuar raportin e tij në cift.

Duket se Brad i është drejtuar një lideri shpirtëror me emrin Ron Bard, i mbiquajtur ‘The Bard’. Ky i fundit ka konfirmuar për “Daily Star” se ka patur disa takime me Pitt, megjithatë nuk ka dhënë asnjë detaj rreth bisedës së tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here