Mark Marku tregon datën e saktë të martesësDitë më parë është raportuar se këtë të diel do të martohet këngëtari Mark Marku.

Por si duket mediat ja kanë huqur pak datës, pasi Marku ka treguar sot datën e saktë të martesës me Leonora Muçajn.

Ai ka bërë të ditur se në ditën e martesës më 5 nëntor (dhe jo me 6 siç është raportuar) do të bëhet edhe pagzimi i djalit të tyre Gegës, transmeton “Magazina.al”

“Media te dashura bravo per informacionet e marra po ja keni huq diten edhe daten. Daten e dasmes edhe pagzimit Gegës e kemi me 05.11.2016 te shtunen e jo te dielen. #MOS MI MASHTRONI TE FTUARIT” ka shkruar Marku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here