Mark Marku dhe Nora Muçaj në lidhje dashurieMark Marku dhe Nora Muçaj ka kohë që janë në lidhje dashurie.Madje, ata këtë e kishin konfirmuar edhe vetë për emisionin Prive.

Këto ditë ata janë duke qëndruar në Zvicër dhe këtë e kanë bërë të ditur përmes një fotografie që e kanë publikuar në rrjetet sociale.Kujtojmë se çifti videon e përbashkët ‘In Love’, shihen duke u puthur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here