Këngëtarja shqiptare Mariza Ikonomi e cila jeton dhe vepron për momentin në Francë, ka shfaqur koncertin e saj të dytë me sukses për publikun francez në Paris.

Kompania ‘Rezart Jasa Events’ e cila promovon artistët shqiptarë në Francë, në projektin e fundit kishte koncertin recital të violinistit të mirënjohur shqiptarë Olen Cezari dhe këngëtares Mariza Ikonomi.

Për Marizën kjo ishte hera e dytë që përformoi në një koncert të tillë për publikun parisien. Me zërin e saj të veçantë Mariza ka arritur të tërheq vëmendjen e publikut francez.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here