Që Mariza është shumë e dobët, këtë të gjithë fansat e saj dhe ata që e njohin në skenë duke kënduar nuk e diskutojnë, por që ajo të mbajë në krahë një njeri tjetër, këtë nuk e di askush.

Ja ku e shohim në këtë fotografi, këngëtaren Mariza Ikonomi, tejet të strapacuar për të ngritur pesha, dhe jo një bidon, apo ndonjë kile rrush, por një femër tjetër.

Nuk dihet nëse kjo foto është bërë vetëm për pozën e rastit, apo vetë Mariza e ka menduar një gjë të tillë. Por gjithsesi, ajo që po shohim është e vërtetë, sepse vetë Mariza e ka ekspozuar atë.

Të ketë vallë ndryshuar mëndje Mariza për peshën e saj fizike për të mbajtur pesha të rënda?

1 Koment

  1. Per gazetaren qe ka shkruar kete shkrim.
    1. Mariza sic e sheh nuk po ngre pesha te renda. Nuk e di c’jane keto budallalleqe qe kushdo qe e sheh kete foto e kupton.
    2. Mariza shume e dobet? Ne foto nuk me duket e tille. Dhe sa per strapacim, gjej nje fjale shqip! Mariza ka vlera shume me teper se sa thjesht ky shkrim i shemtuar qe mund te shkruhej shume bukur ne gazete. Turp!

    Ke mbaruar gazetari apo ku ta di une? Uroj ta lexoje shefi yt kete koment qe te ngreje cilesine e shkrimeve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here