Marines i grisen xhinset Moderatorja e TopChannel, Marina Vjollca në një foto të postuar në rrjetin e saj social Instagram, ku ka vendosur në plan të parë trupin e saj dhe natyrën, tregon sërish për stilin e saj shumë të vecantë.

Veshja e saj duket se i ka mbetur në mendje fansave të saj të cilët e kapluan me komente foton në vetëm pak minuta pas postimit të saj.

https://www.instagram.com/p/BJlGFZNDtep/?taken-by=marina_vjollca

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here