Marinën nuk e kënaq vetëm Geti por edhe ...Si duket prezantuesja shqiptare i pëlqejnë fliat dhe sa herë që vije në Kosovë e shijon këtë ushqim tradicional.Bëhet fjalë për Marina Vjollcën, e cila aktualisht ndodhet në Kosovë dhe po shijon në maksimum fliat kosovare, transmeton Telegrafi.“U kënaqa.

Fli. Kosovë”, ka shkruar përbri fotografisë së publikuar në Instagram, Marina, e cila ditë më parë prezantoi festivalin Summer Fest në Ulqin.

Por, nuk dihet nëse prezantuesja me kënd e ka nda këtë ushqim, pasi që kohët e fundit u raportua se ka nisur një lidhje me reperin kosovar, Getoar Selimin-Getin.

Marinën nuk e kënaq vetëm Geti por edhe ...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here