Ajo është një nga moderatoret më seksi dhe që i ruan mjaft linjat e saj trupore.

Por mesa duket edhe Marinën ekziston një tundim të cilit ajo nuk i reziston dot në asnjë orë të ditës. Ka të bëjë pikërisht me pastën dhe përmes një postimi në Instagram Marina ka treguar se është tundimi i saj më i madh në çdo orë  të ditës./Gazeta Express/5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here