Marina Vjollca vjen shumë seksi në PrishtinëLidhja e saj me reperin kosovar Getoar Selimi ka bërë që udhëtimet për në Kosovë të jenë shumë të shpeshta.

Ajo ka postuar një foto së fundmi nga vetuar e saj teksa shetit rrugëve të Prishtinës.

E veshur me të kuqe dhe e kuruar për bukuri, Marina përshëndet fansat e saj nga vendlindja e burrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here