Marina Vjollca valltarja më seksi shqiptarePrezantuesja seksi Marina Vjollca është vënë në qendër të kronikës rozë kohët e fundit për shkak të lidhjes së saj me reperin Getoar Selimi.

Dhe Marina duket se di ta shfrytëzojë momentin duke qenë mjaft aktive në rrjetet sociale.

I tillë është dhe rasti i fundit ku ajo postoi një foto duke hedhur valle me disa djem të veshur me kostume popullore.

Valltare me të bukur vështirë se gjen në Shqipëri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here