Marina Vjollca tregon këmbët seksiPrezantuesja Marina Vjollca, gjithmonë është shumë e pranishme në mediat rozë.

Marina, përmes rrjetit social Instagram, ka publikuar një fotografi në të cilën ka vënë në pah bukurinë e saj dhe këmbët e saj shumë të formësuara, transmeton Indeksonline.

Por në këtë fotografi, Marina ka treguar se këmbët e saj tani janë më të plota se më parë, e kjo ndoshta se ka shtuar në peshë.Gjithashtu Marina, njihet për një stil shumë të veçantë dhe një ëmbëlsi të këndshme.

Poashtu prezantuesja njihet si një ndër femrat që arriti t’i marr zemrën të dashurit të saj i cili njihet për shumë të dashura në jetën e tij.

Marina Vjollca tregon këmbët seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here