Marina Vjollca tejet seksi në PogradecPrezantuesja e Top Channel, Marina Vjollca mbrëmë ka prezantuar “Summer Fest” në Pogradec.Siç duket bukuroshja është lodhur paksa dhe ka vendosur të pushoj pak mbas mbrëmjes.

Kështu duke postuar një fotografi në Instagram ku shihet duke pushuar dhe vlenë të ceket bukuria e saj që rrezaton gjithmonë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here