Marina Vjollca po shijon pushimet në ParisPrezantuesja Marina Vjollca po shijon shumë pushimin.Ajo po gjendet në Paris, prej ku ka treguar se po shijon momentet.

Fotoja duket se është realizuar nga dikush, transmeton Telegrafi.

E autori i fotos nuk është vështirë të dihet, kur një maniak i tyre dhe specialist pa dyshim se është Getoar Selimi, i dashuri i Marina Vjollcës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here