Marina Vjollca ngushëllon çunat e KombëtaresPrezantuesja shqiptare, Marina Vjollca ka shikuar me emocione ndeshjen futbollistike mbrëmë në mes Shqipërisë dhe Serbisë, ku kjo e fundit shënoj dy gola në minutat shtesë të lojës.

Marina e cila është edhe njëra ndër tifozët e flakta të Kombëtares, siç duket nuk është dëshpëruar me humbjen, ajo ende mban shpresat për kualifikim, transmeton Indeksonline.

“SHQIPERI ti nuk njeh humbje, ky është vetëm rezultat. Civilizimin qe nuk e kanë, ne atë ua dhamë… Ne shkojmë përpara…”, ka qenë ky statusi motivues i Marinës për djelmoshat e Kombëtares.

Marina Vjollca ngushëllon çunat e Kombëtares

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here