Marina Vjollca në krahët e GetitPadyshim që ata janë çifti më i dashur për publikun, për momentin.Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca janë në qendër të vëmendjes së medieve dhe fansave, shkruan lajmi.net.

Kohët e fundit për fotografitë e çiftit po përkujdeset Luana Vjollca, e cila në Snapchat poston shpesh foto të tyre, siç ka bërë edhe sonte.

Në fotografi çifti shihet në një restorant, ku Marina shihet në krahët e të dashurit të saj Getit.

Marina Vjollca në krahët e Getit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here