Marina Vjollca me stil të ri flokësh që Geti i quan ‘perde’ Disa fotografi të reja të Marina Vjollcës në rrjetet sociale, e shfaqin atë me një stil ndryshe të flokëve.Ajo ka sjellë disa imazhe nga plazhi dhe duke u larë, ndërsa në ato fotografi mungon Getoar Selimi.

Porse, Ghetto Geasy ka publikuar një fotografi për të dëshmuar se edhe ai gjendet me partneren e tij të përfolur.

“Me perde…”, është përshkrimi i fotografisë që ka publikuar reperi.

Marina Vjollca me stil të ri flokësh që Geti i quan ‘perde’

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here