Marina Vjollca: Më mirë duke qeshur, apo pa qesh?!Moderatorja simpatike shqiptare ka kërkuar mendimin e fansave të saj se si është më mirë të dalë në foto, e qeshur apo serioze.

Ajo ka postuar dy foto në Instagram, në njërën ku shfaqet e qeshur, dhe shkruan: Më mirë duke qeshur?…Apo pa qesh? – thotë ajo në foton e dytë ku buzëqesh.

Përgjigja e fansave të saj është se moderatorja, e dashura e këngëtarit nga Kosova Getoar Selimi, duket mjaft mirë e qeshur. /Gazeta Express/

Marina Vjollca: Më mirë duke qeshur, apo pa qesh?!

Marina Vjollca: Më mirë duke qeshur, apo pa qesh?!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here