Marina Vjollca, ia bën letrat Getoar SelimitReperi më i famshëm shqiptar, Getoar Selimi është bërë me pasaportë shqiptare, pasi që ai është pajisur me pasaportë të Shqipërisë, njofton Klan Kosova.

Këngëtari i cili njihet për shumë hite, ka falënderuar Presidentin dhe Republikën e Shqipërisë për pasaportën.

‘Falenderoj Presidentin dhe Republiken e Shqiperise per kete pasaporte kaq te bukur me Shqiponjen tone, qe e kam enderruar ta kem edhe ne pasaporten e Kosoves …’

Marina Vjollca, ia bën letrat Getoar Selimit

Reperi tash e një kohë është duke jetuar në kryeqytetin e Shqipërisë, pasi që ai është në lidhje me njërën ndër prezantueset më sexy Marina Vjollca, e mos ndoshta pasaporta nënkupton edhe kurorëzim në mes të çiftit?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here